Zákazníci Points of You


Kdo miluje naše nástroje?
Organizace
Když potřebují zlepšit interní procesy, komunikaci, identifikovat hodnoty a firemní kulturu a jak je spojena s každým jednotlivým člověkem uvnitř firmy.

Když chtějí zajistit smysluplnou diskusi a budovat mosty mezi různými jedinci a jejich názory, postoji. Ideální nástroj pro budování týmu, rozvoj leadershipu, pro HR, interní trenéry, koučí.

Když hledají nové, intenzivní, užitečné, přenositelné, hlubší formy školení a rozvoje zaměstnanců a manažerůProfesionálové
Když hledají univerzální a mocný nástroj. Nezbytná pomůcka každého kouče, lektora, facilitátora, terapeuta, psychologa, pedagoga, manažera, vzdělavatele a další.

Když hledáte rychlou, srozumitelnou, lehce použitelnou techniku pro práci 1:1 s týmem nebo velkými skupinami. Když potřebujete metodu snadno přizpůsobitelnou pro jakékoli publikum, obsah, téma nebo činnost.

Prozkoumejte nové možnosti rozvoje a růstu pomocí vizuálních podnětů!


Jedinci
Když přemýšlíte o příjemných, překvapivých nástrojích, které vám otevřou oči a umožní dívat se na život z jiného úhlu pohledu.

Když hledáte nástroj pro rozvoj sebe sama, nebo si chcete zahrát zajímavé překvapivě objevné hry s rodinou či přáteli

Připravte se na nezapomenutelný zážitek!

Česká Spořitelna
Vodafone
AXA
VZP
Mubea
Česká Televize
BJS
Ahold

Intel
Cirque du Soleil
IKEA
ICF
NASA
Ľoréal paris
UniCredit Bank
NEA
Izrael Defence Forces
PWC
WIX

Zúčastnila jsem se workshopu Points of you. A těší mě pocit skvělé investice! Příjemná atmosféra, doplněná o jasný záměr a praktické vlastní prožití metody - smysluplný celek, na který budete chtít navázat další várkou :)

Tereza Jarkovská
*Pomáhám leaderům nalézt životní rovnováhu: být úspěšnými, ale i šťastnými. Jsem ICF certifikovaný kouč*

Max spokojenost. U Radka jsem absolvovala workshop Points of you Level 1. Otevřenost, příjemná atmosféra, vědomé vedení, rychlá, jasná a příjemná komunikace.

Renata Strnadová
***Pomáhám leaderům bořit vnitřní limity***

Profesionálně a příjemně vedený seminář Points of You (Hello Points) s Radkem mi otevřel dveře k další skvělé koučovací technice, kterou jsem začala okamžitě aplikovat do svých aktivit s úžasnými výsledky. Jeden seminář stačil k obohacení mého života i života mých klientů. Jednozna

Jana Kulhánková
Pomáhám nacházet radost z celoživotního vzdělávání. Jsem koučka, lektorka, moderátorka, zpěvačka a facilitátorka.

S ohromnou dávkou Radkové erudice a pečlivého vnímání jsem si mohla šáhnout na obrazotvorný proces s Points of You. Bylo mi ctí..

Marta Šturmová
Gestalt psychoterapeut a coach,HR specialist

Spolupráce s Radkem je po všech stránkách výjimečná a těším se na každé setkání s ním. Radek je ve svých workshopem a školeních skvělým průvodcem a dokáže na své posluchače předat maximum informací a zároveň jim naslouchat. Radka si vážím také za to, že odvedl ohromný kus práce při budování komunity Points of You (POY) v ČR. Měl jsem možnost projít jeho kurzem POY L1 Explorer a Řízení změn, který byly oba jak věcně, tak organizačně skvěle připravené.

Tomáš Leidl
Agilní kouč; Multipotencionalista; Spisovatel

Radka jsem zažila při workshopu techniky Points of You na úrovni Explorer. Radek vede workshop velice citlivě, s respektem k účastníkům, pomáhá objevovat a dívat se na věci z nového úhlu pohledu. Přirozeně vytváří důvěryhodnou atmosféru.

Barbora Hajná (Pácaltová)
Coach, Trainer, Facilitator, Consultant

Radek dokáže skvělým způsobem předat umění obrazu a slova. Je specifickým koučem, který otevírá oči s pomocí osobního přístupu a pokročilého mistrovství. Díky, Radku

Jiří Bréda
HERo vizionář, kouč lídrů - aby se velké změny povedly.

Vstupte do Akademie Points of You

Rozšiřte si svoje znalosti a dovednosti o další metodiku a nástroje v našich výcvicích

Mám zájem »